Kontakt Dofinansowanie/BUR
Home   /   Zespół

Dorota Jurzysta

trener biznesu, praktyk, doradca biznesowy,
certyfikowany Kaizen coach, coach ICF

Specjalizacja

Od ponad 15 lat prowadzi szkolenia menedżerskie. Specjalizuje się w realizacji projektów doradczo – szkoleniowych z zakresu: budowania strategii firmy i przeprowadzania jej przez zmiany, zwinnego przywództwa w świecie VUCA, zarządzania wynikami oraz zwiększania efektywności biznesowej: osobistej, zespołów i organizacji (poprzez: kształtowanie współpracy i przepływu informacji w zespole, zarządzanie zespołami wielopokoleniowymi, zarządzanie zadaniami i priorytetami), kształtowania kompetencji lidera (budowania zaangażowania, monitorowania i egzekwowania wyników pracy, rozwiązywania problemów i twórczego myślenie, prowadzenia trudnych rozmów z pracownikami). Specjalizuje się także w TQM, lean management, lean office, mapowaniu i optymalizowaniu procesów, określaniu celów i wskaźników KPI, Kaizen, 5S, kanban. Specjalizuje się również w prowadzeniu mentoringu oraz coachingu biznesowego i menedżerskiego.
Swoje wykształcenie i kwalifikacje doradczo – trenerskie łączy z ponad 15 letnim doświadczeniem menedżerskim zebranym na najwyższych szczeblach zarządzania spółkami prawa handlowego w Polsce, Słowacji, Czechach i na Węgrzech. Szczególnie lubi wspierać zarządzanie firmami rodzinnymi. Współautorka programu studiów podyplomowych Zwinne zarządzanie w świecie VUCA

Kompetencje

Kompetencje trenerskie/coacha zdobywała na Uniwersytecie Warszawskim oraz na Studium Coachingu GRUPY TROP. Od 2009 coach ICC. Absolwentka Wydziału Elektroniki PW Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu Strategii Zarządzania Przedsiębiorstwem (SGH w Warszawie) oraz Psychologii Biznesu (Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Koźmińskiego w Warszawie) oraz Lean Management (SGH w Warszawie). Jest członkiem w organizacjach zawodowych tj.: Polskie Towarzystwa Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej

Doświadczenie

Przez ponad 15 lat zarządzała ludźmi i organizacją z poziomu CEO i Wiceprezes Zarządu w PPI-ETC Group, gdzie odpowiedzialna była za: opracowanie oraz realizację strategii działania i rozwoju firmy, organizację i nadzór nad oddziałami zagranicznymi firmy na: Słowacji, Węgrzech i w Czechach. Prowadziła negocjacje długotrwałych umów z partnerami strategicznymi tj.: Motorola, Nokia, Siemens, Samsung, Philips, Alcatel, rozwijała sieci dealersko-serwisowe w oparciu o umowy frenchaisingu. Wdrożyła systemy zarządzania jakością ISO 9001 we wszystkich firmach usługowych należących do grupy PPI.

Pasja, hobby, motto życiowe

„Jestem zwolenniczką ewolucji a nie rewolucji stąd bliska jest mi filozofia Kaizen i wdrażanie leanowego myślenia i zarządzania. Moją pasją są podróże, zwłaszcza po Azji. Wspólnie z mężem chcemy poznawać kraje, ludzi, zwyczaje, inne sposoby myślenia. Jestem też wolontariuszem w stowarzyszeniu dogoterapeutycznym Zwierzęta ludziom”.

Kontakt
    Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.