Kontakt Dofinansowanie/BUR
Home   /   Dofinansowanie BUR

Dofinansowanie BUR

Czym jest BUR?

BUR czyli Baza Usług Rozwojowych PARP powstała w 2017 roku i jest ogólnopolską internetową bazą usług rozwojowych przeznaczoną dla przedsiębiorstw oraz jej pracowników. Celem bazy jest zintegrowany przegląd i dostęp usług rozwojowych o równych charakterze tj. szkolenia, doradztwo, coaching, mentoring, studia podyplomowe, usługi e-learningowe).

Przedsiębiorstwa oraz pracownicy mogą otrzymać dofinasowanie na usługi znajdujące się wyłącznie w BUR oraz zrealizowane jedynie przez Wykonawców posiadających odpowiednie uprawnienia – potwierdzone certyfikatem jakości usług rozwojowych

Szczegółowe informacje o BUR dostępne są na stronie https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

Nasze doświadczenia

Projekty rozwojowe (szkoleniowe i doradcze) realizujemy z dofinasowaniem środków publicznych i UE od 2010 roku, a od 2017 roku poprzez BUR, które może wynosić aż 80% wartości projektu.

Fakty w liczbach

Co robimy?

  • Szkolenia oraz programy rozwojowe dopasowane do potrzeb biznesowych i rozwojowych danej firmy
  • Doradztwo dla firm, działów, zespołów np. doradztwo efektywnościowe, optymalizacja procesów, wdrożenie lean management, doradztwo strategiczne, doradztwo sprzedażowe etc.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

  • Doradzimy Ci, w jaki sposób otrzymać dofinasowanie na usługi rozwojowe w zależności od województwa (jakie są warunki aplikacji, z jakimi operatorami i na jakich zasadach odbywa się współpraca, jakie są zasady otrzymania wsparcia i rozliczenia dofinasowania w danym regionie)
  • Pomożemy Ci w dokładnej diagnozie sytuacji firmy i jej potrzeb rozwojowych, a na tej podstawie pomożemy Ci w zbudowaniu programu priorytetów rozwojowych
  • Ponieważ jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą ze zweryfikowanym certyfikatem jakości SUS 2.0, od 2017 co roku ocenianym przez DEKRA Certification, możemy zrealizować wszystkie nasze usługi z dofinansowaniem ze środków publicznych i unijnych.

Jeśli potrzebujesz doświadczonego i sprawdzonego Partnera, który pomoże Ci w pozyskaniu dofinasowania oraz zrealizuje usługi rozwojowe zgodnie z Twoimi aktualnymi potrzebami biznesowymi i rozwojowymi, zapraszamy do współpracy:

Łukasz Halkiewicz, Prezes Zarządu, tel. 509 122 978, e-mail: l.halkiewicz@respect-ds.pl

Ewa Puzia – Sawicka, Vice Prezes Zarządu, tel. 606 92 92 84, e-mail: e.puzia@respect-ds.pl

Kontakt
    Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.