Kontakt Dofinansowanie/BUR
Home   /   Zespół

Jacek Kopeć

Trener biznesu, ekspert praktyk,
doradca biznesowy, certyfikowany coach ICF

Specjalizacja

Od ponad 20 lat prowadzi szkolenia menedżerskie i sprzedażowe. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: budowania strategii sprzedażowych, budowania relacji z kluczowymi klientami, zaawansowanej sprzedaż i negocjacji, perswazji, wywierania wpływu i obrony przed manipulacją, zarządzania zespołem, charyzmatycznego przywództwa, motywowania pracowników, komunikacji w biznesie, sztuki prezentacji i wystąpień publicznych oraz zarządzanie emocjami, stresem i energią życiową
W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu medycyny, psychiatrii i psychologii stosując wybrane metody z zakresu psychologii społecznej z wieloletnim praktycznym doświadczeniem z zakresu zarządzania w dużych organizacjach biznesowych.

Kompetencje

Uzyskał certyfikaty w zakresie zarządzania i marketingu w Management Center Europe w Brukseli w Belgii oraz certyfikat coacha wydany przez Center for Management and Organization Effectiveness, w zakresie stosowania metody Eight Step Coaching Model. Od 2003 r. posiada certyfikat Wilson Learning w zakresie prowadzenia szkoleń z negocjacji w Modelu Harvardzkim oraz BayGroup International, w zakresie stanfordzkiego modelu negocjacji. Posiada też certyfikat Ashridge Bussines School w zakresie finansów, certyfikat metody Thomas International. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Z wykształcenia lekarz medycyny i menedżer biznesu. Uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń, konferencji i seminariów. Współpracuje m.in.: z Instytutem Psychologii Biznesu Jacka Santorskiego. Szkolenia i coachingi prowadzi zarówno po polsku jak i po angielsku.

Doświadczenie

Ponad 15 lat pracował w międzynarodowych firmach farmaceutycznych, tj.: Rhone Poulenc Rorer, Aventis Pharma i Pfizer, gdzie zarządzał Zespołem Sprzedaży, Działem Szkoleń oraz Działem Rozwoju Zasobów Ludzkich. Na poszczególnych etapach swojej drogi zawodowej odpowiedzialny był za: zarządzanie zespołem i procesem sprzedaży, prowadzenie negocjacji handlowych i rozwijanie współpracy z Partnerami firmy, opracowanie i wdrażanie strategii marketingowych produktów, kreowanie i realizacja strategii firmy w zakresie szkoleń i rozwoju personelu, nadzór nad budżetem szkoleniowym, wdrażanie systemów oceny efektywności pracy, systemów ocen kompetencji pracowników, systemów motywacyjnych.

Pasja, hobby, motto życiowe

„Moją pasją jest uczenie się i rozwijanie umiejętności przez całe życie. Robienie nowych rzeczy jest możliwe w każdym wieku. Aby pielęgnować w sobie gotowość do rozwoju co jakiś czas zadaję sobie pytanie: kiedy po raz ostatni zrobiłeś coś po raz pierwszy w życiu? Im jestem starszy tym bardziej zdaję sobie sprawę, że oprócz rozwoju kompetencji bardzo ważna jest umiejętność zachowania odpowiedniego poziomu energii życiowej i tym się od kilku lat zajmuję ucząc siebie i innych, jak to robić. W domu dużo czasu spędzam w kuchni przy gotowaniu ulubionych potraw. Mój starszy syn przejął tę pasję ode mnie i został zawodowym kucharzem .Jestem zapalonym narciarzem alpejskim i miłośnikiem wędrówek górskich. W styczniu 2015r. zdobyłem szczyt Kilimandżaro”.

Kontakt
    Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.