Kontakt Dofinansowanie/BUR
Home   /   Zespół

Izabela Fordymacka-Król

Project Manager, trener biznesu, coach, doradca zawodowy

Specjalizacja

Specjalizuje się w: zarzadzaniu sprzedażą, efektywnej obsłudze klienta, komunikacji z klientem, negocjacje sprzedażowe, radzeniu sobie w sytuacjach trudnych w pracy z klientem, podnoszeniu efektywności pracy pracowników oraz zespołów (poprzez budowanie zespołu, współpraca i komunikacja w zespole, asertywne relacje, radzenie sobie ze stresem), efektywności pracy liderów (poprzez: zarzadzanie przez cele, motywowanie do efektywnej pracy, przekazywanie informacji zwrotnej). Prowadzi również sesje coachingowe z menedżerami i pracownikami z zakresu podnoszenia efektywności osobistej. Dodatkowo opierając się na doświadczeniu jako trener zarządza projektami szkoleniowymi swoich klientów m.in. bada potrzeby szkoleniowe (diagnoza potrzeb), projektuje proces szkoleniowy dopasowany do organizacji, przeprowadza działania ewaluacyjne.

Kompetencje

Absolwentka Psychologii Zarządzania na Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Doktorantka. Akademii WSB. Ukończyła studia podyplomowe: Akademia Trenerów Grupowych (2012), Akademia Profesjonalnego Coachingu (2014) oraz Doradca zawodowy (2018) na Akademii WSB. Posiada certyfikat: AgilePM Fundation, Standardu HRD BP, metody MTQ48.

Doświadczenie

Od 15 lat związana z branżą finansową (Invest Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas), gdzie zdobywała doświadczenie w sprzedaży, koordynowała pracę zespołu sprzedażowego oraz zewnętrznej sieci sprzedaży, pozyskiwała klientów korporacyjnych oraz koordynowała działania marketingowe oddziału. Swoje wykształcenie i kwalifikacje doradczo – trenerskie łączy z 15-letnim doświadczenie biznesowym.

Jako trener wspiera managerów i ich pracowników w obszarze sprzedaży oraz rozwoju osobistego, w pełniejszym wykorzystaniu potencjału własnego i swoich pracowników, w zwiększaniu efektywności, skuteczności zawodowej i w osiąganiu wyznaczonych celów.
Wykładowca akademicki – związana m.in. z Akademią WSB i Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie

Pasja, hobby, motto życiowe

„Szkolenia to moja specjalność. Jestem otwarta na nowe wyzwania i zmotywowana do codziennych działań. To napędza mnie do dalszego rozwoju, co wykorzystuję na co dzień w realizowanych projektach”.

Kontakt
    Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.